З початком зимових свят

19 груд. 2014
Привітання для дітей пільгових категорій та Новорічне дійство

У Будинку  дитячої  та юнацької творчості відбулося урочисте дійство. Вихованці закладу, представники районної державної адміністрації привітали дітей пільгових категорій, їх батьків та опікунів з початком зимових свят. Святий Миколай вручив дітям солодкі подарунки.

25 грудня 2014 року група дітей Пирятинщини відвідала головну ялинку області. Учасників поїздки чекали подарунки, ігри, розваги, Новорічне дійство, відвідання Макдональзу та  багато іншого. Все це стало можливим, дякуючи фінансуванню відділу освіти, підтримці голови адміністрації Є.Кучі, в.о.начальника ВДАІ з обслуговування Пирятинського району старшого  лейтенанта  міліції Г.Крамаренка, начальника управління державної казначейської служби України Г.Дедяєвої.