Польові збори-2017

17 трав. 2017
17 травня 2017 року на базі Пирятинського районного війського комісаріату відбулися військовопольові збори учнів загальноосвітніх навчальних закладів Пирятинської райдержадміністрації.

. Модераторами заходу були військовий комісар майор Грицун О.В. та методист райметодкабінету Пономаренко Л.В.

Учні за командою шикувалися, знайомилися зі специфікою надання першої медичної допомоги, орієнтування на місцевості та ін. Особливу зацікавленість виявили школярі у пункті, де презентували зброю. Діти розбирали та збирали автомати та пістолети, фотографувалися. А далі – змагання по перетягуванню канатів між хлопцями та дівчатами. Перемога дісталася одинадцятим класам Новомартиновицької зш та Теплівської зш серед хлопців, Великокручанської зш серед дівчат. Наступне змагання серед хлопців по підтягуванні на перекладені. Перемога дісталася учням Березоворудської зш Калініченку Ярославу (І місце), Новомартиновицької зш Майстренку Ростиславу (ІІ місце), Теплівської зш Богославцю Івану (ІІ місце), Теплівської зш Воробею Олександру (ІІІ місце).

Несподіванкою для учасників заходу стала робота кінолога з собакою Альфою, яка відшукувала попередньо заховані предмети, виконувала команди, позувала при фотографуванні.

Завершення стало нагородження та куліш від організаторів заходу.

Задоволення для учнів, їх керівників та організаторів.