ПИРЯТИНСЬКІ ЕКОЛОГІЧНІ ЧИТАННЯ

22 трав. 2017
19 травня 2017 року відбулася ХІІ Всеукраїнська екологічна науково-практична конференція «Пирятинські екологічні читання», організатором якої був національний природний парк «Пирятинський»

Науковці, природоохоронці, представники влади, студенти, школярі, вчителі хімії,  біології   та географії ,  громадські активісти обговорювали актуальні природоохоронні питання, що стосувалися Смарагдової мережі в Україні та Смарагдового об’єкта «Пирятинський».

В ході конференції було нагороджено  наукових керівників  переможців ,  переможців та учасників екологічного конкурсу учнів Сасинівської зш І-ІІ ст. , Березоворудської зш І-ІІІ ст. та Вишневецької зш І-ІІІ ст.

За результатами конкурсної комісії   в І віковій групі  , 3 місце дісталося Мороз Сніжані, учениці 7 класу Березоворудської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів.

У ІІ віковій групі 1 місце посіла пошукова група «Барвінок» Вишневецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, 2 місце у  Найдюка Станіслава, Грищенка Юрія, учнів 10 класу Березоворудської загальноосвітньої школи, 3 місце дісталося Соловей Наталії, Писаренко Анні, ученицям  9  класу Березоворудської загальноосвітньої школи