Міжнародний день захисту дітей на Пирятинщині

6 черв. 2017
З нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей на площі перед районним будинком культури 1 червня відбулося справжнє свято дитинства та родини.

Діти – це наше майбутнє, наша надія та опора і тому        дуже хочеться, щоб щасливі усмішки завжди сяяли на обличчях дітей нашої рідної Пирятинщини.
      Проведено конкурс „Малюнок на асфальті“ під назвою „Україна - очима дітей“ та районні змагання „Веселі старти“. Волонтер Алла Мірошниченко подарувала майстер-клас „Аква-Грим“, намалювавши  кожній дитині малюнок, враховуючи її побажання. Проведено виставку творчих робіт з декоративно –прикладного мистецтва.

Далі свято, під яскравим девізом-побажанням  „Хай птахом сміх дитячий лине над мирним небом України“, продовжилось у Великій залі адмінбудинку.

Урочисто привітали з Днем захисту дітей заступник голови райдержадміністрації Ольга Яременко, голова районної ради Сергій Пазюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Володимир Романенко. Керівники району побажали дітлахам щастя, здоров’я, гарно відпочити, успіхів у навчанні, щоб вони зростали справжніми громадянами своєї країни.
       Відбулося  нагородження талановитих та обдарованих дітей, чиї непересічні досягнення та успіхи прославляють нашу  Пирятинщину.

Вручено грамоти відділу освіти молоді то спорту райдержадміністрації колективам шкіл, які отримали призові місця під час проведення конкурсів та спортивної естафети.

Також відзначено вчителів, які провели майстер-класи для дітей  з плетіння із газетних трубочок, писанкарства та мистецтва Канзаш. Солодкі подарункові набори отримали діти - сироти та діти позбавлені батьківського піклування.

Усі колективи шкіл задіяні у проведені заходів отримали подарунки та призи, а всі діти, які прибули на свято - цукерки.

Справжньою окрасою урочистостей стали виступи дитячих співочих та танцювальних колективів.

За сприяння керівників сільськогосподарських підприємств району, які на сьогодні представляють  депутатський корпус районної ради, а саме: Олега Щегельського, Олексія Жданова, Олександра Ящика, Миколи Алєксєєва та приватного підприємця Володимира Савченка вдалося організувати змістовне та цікаве свято з врученням подарунків та призів, за що громада та діти їм щиро вдячні.