Навчаючись змагаємося

12 черв. 2017
12 червня 2017 року на базі Пирятинського районного війського комісаріату відбулися військовопольові збори учнів 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Пирятинської райдержадміністрації.

Модераторами заходу були військовий комісар майор Грицун О.В. та методист райметодкабінету Пономаренко Л.В.

Учні за командою шикувалися, знайомилися зі специфікою надання першої медичної допомоги, орієнтування на місцевості та ін. Особливу зацікавленість виявили школярі у пункті, де презентували зброю. Діти розбирали та збирали автомати та пістолети, фотографувалися. А далі – змагання по перетягуванню линтви. Перемогла команда Вишневецької  зш, але приз глядацьких симпатій дістався команді Вікторійської зш.

Наступне змагання серед хлопців по підтягуванню на перекладені. Перемога дісталася учням Березоворудської зш Грищенку Юрію (І місце), Новомартиновицької зш Вернигорі Андрію  (ІІ місце), Теплівської зш Богославцю Івану (ІІ місце), Березоворудської зш Короткому Валерію (ІІІ місце).

Діти змагалися ще і зі стрільби. Найкращими серед хлопців були  Шкарупа Андрій з Теплівської зш (І місце), Паук Богдан з Новомартиновицької зш (ІІ місце),  Якубович Андрій з Вікторійської зш та Найдюк Станіслав з Березоворудської зш (ІІІ місце). Серед дівчат найкращою стала Шупта Юлія з Вишневецької зш І-ІІІ ст.

Завершенням стало нагородження та куліш від організаторів заходу.

Задоволення для учнів, їх керівників та організаторів.