Методичний тиждень вчителів району

29 серп. 2017
Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету на 2016/2017 н. р., реалізації єдиної методичної проблеми «Максимальний розвиток особистості відповідно до її потенційних можливостей» з 21 по 30 серпня 2017 року для педпрацівників Пирятинського району був проведений методичний тиждень.

Тема методичного тижня:  Нова українська школа : практична реалізація.

Методичний тиждень проводився з метою: практичного  впровадження  положень концепції  Нова українська школа , сприяння розвитку творчості педагогів,обміну інформацією щодо сучасних технологій навчання ,  пропаганди  кращих здобутків , перспективних ідей щодо підвищення якості освіти,  удосконалення методичної роботи  в  районі.

Тиждень проходив відповідно до плану заходів, які були розроблені методистами  райметодкабінету .

В роботі тижня  взяли участь  методисти    ПООІППО , науковці  інституту  педагогіки НАПН  України , працівники відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації .