Про проведення районного етапу XXVI Всеукраїнського турніру юних фізиків

11 вер. 2017
Запрошуємо до участі у районному конкурсі вчителів та учнів.

Фінальний етап XXVI Всеукраїнського турніру юних фізиків планується провести наприкінці листопада 2017 року у м. Луцьк. Турнір буде проведено відповідно до вимог «Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності» (зі змінами), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 р. № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 р. за № 1318/20056.

Отримати інформацію щодо умов участі у фінальному етапі XXVI Всеукраїнського турніру юних фізиків можна за тел. 067-68-28-539, Кремінський Борис Георгійович, e-mail: [email protected].

Завдання, що пропонуються для І етапу турніру (міжшкільних, районних, міських, обласних змагань) можна завантажити за посиланням: https://drive.google.com/open?id=0B6Pk34WAQadPell6ZExyYmNjdkU.

Запрошуємо до участі!!!