ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ « ПРОБЛЕМИ В НАВЧАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ У ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ В ІНКЛЮЗИВНИХ КЛАСАХ ПРИ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ»

31 жовт. 2017
31.102017 року вчителі-асистенти, вчителі початкових класів, психологи спільно з завідувачем районною психолого-медико-педагогічною консультацією Павленко І.І. взяли участь у засіданні круглого столу «Проблеми в навчальному процесі у дітей з ООП в інклюзивних класах при ЗНЗ».

Спілкування з учасниками круглого столу відбулось у формі діалогу, під час якого були розглянуті питання щодо впровадження та розвитку інклюзивної освіти району. Під час роботи  відбулось обговорення особливостей роботи з дітьми за нозологією ( розумова відсталість, затримка психічного розвитку) розглядання  проблем, які виникають в процесі навчання.

Для нашого педагогічного колективу ми відразу з’ясували, що таке інклюзія, а саме

І – індивідуальний підхід до дітей

Н – наполегливість в здобутті знань

К – користь для дитини

Л – любов до дитини

Ю – юнацтво

З – злагода в оточенні

І – інтерес до навчання

Я – “Я” - особистість

«Успіх можливий лише за умови, якщо кожну дитину розглядають як індивідуальність, яка має свої особистісні особливості й різноманітні можливості розвитку.»