Дотик природи

10 лист. 2017
1-3 листопада 2017 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді, за підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Національного університету біоресурсів і природокористування України, пройшов ІІ етап Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи».

З Березоворудської школи свої наукові дослідження  представляли 3 учнів - Рогова Людмила – з роботою: "Аналіз міграцій птахів у заплаві середньої течії Десни в межах НПП „Деснянсько-Старогутський“ на початку ранньоосіннього періоду" (наук.керівник Галущенко С.В.), Янголь Неля - "Особливості зміни рослинного покриву в заплаві річки Десна залежно від рельєфу" (наук.керівник Жигаленко О.А.) та Роговий Віталій (- "Особливості грунтів піщаних грив в урочищі „Уборок“ на території НПП „Деснянсько-Старогутський" (наук.керівник Захарченко Е.А.).
Усі четверо успішно подолали заочний етап (навіть наймолодша учасниця Янголь Неля - 6 клас) Роговий Віталій та Рогова Людмила стала фіналістами, а наймолодша учасниця- Янголь Неля стала не лише фіналістом але і призером (посіла почесне 3 місце) Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді "Дотик природи - 2017"