Військово-патріотичне виховання учнів

27 лист. 2017
Навчально-пізнавальна подорож учнів Пирятинщини до війської частини м.Миргорода

Група учнів 10,11-х класів закладів освіти Пирятинщини разом зі своїми керівниками відвідали військову частину м.Миргород, познайомилися з побутом солдат, з історією військової частини, відвідали казарми,. Цікаво організовано майстер-клас із збирання та розбирання військової зброї. Діти мали змогу одягнути бронежилети, порухатися, пробігтися в них. Окрім того, учні переглянули відеофільм про літаки, які перебувають на озброєнні у частині.Багато питань задавали учні особам, які несуть строкову службу у частині.

Переповнені враженнями, поверталися додому. Вирішили, обов’язково відвідати частину на весні.

Дякуємо спонсорам Олега Івановича Щегельського та Колінчука Володимира Вікторовича   за виділені кошти на організацію екскурсії.