Засідання круглого столу ПМПК

5 січ. 2018
ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ « ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОРЕКЦІЙНОЇ РОБОТИ З ДІТЬМИ ІЗ ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ В УМОВАХ ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ»

05.01.2018 року вчителі-асистенти, вчителі початкових класів, психологи спільно з завідувачем районною психолого-медико-педагогічною консультацією Павленко І.І. взяли участь у засіданні круглого столу «Психолого-педагогічні умови забезпечення корекційної роботи з дітьми із ООП в умовах інклюзивного навчання».

Спілкування з учасниками круглого столу відбулось у формі діалогу, під час якого були розглянуті питання щодо специфіки психологічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Під час роботи  відбулось обговорення особливостей роботи з дітьми за нозологією ( розумова відсталість, затримка психічного розвитку) розглядання  проблем, які виникають в процесі навчання, визначили такі напрямки діяльності: психологічна діагностика, надання психологічної підтримки педагогам, психологічна підтримка батьків, корекційно-розвиткова робота з дітьми із ООП. Виступили та поділилися своїм досвідом роботи з дітьми із ООП в умовах інклюзивної освіти практичний психолог-Тягельська Л.М. , вчитель початкових класів Самойленко Л.Р.(Давидівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.), вчитель-асистент Сальницька А.А. та практичний психолог Тютюник Н.В. ( Вишневецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст.), вчитель-асистент Нестеренко В.Г. та практичний психолог Прокопенко С.С. ( Березоворудська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.).

«Успіх можливий лише за умови, якщо кожну дитину розглядають як індивідуальність, яка має свої особистісні особливості й різноманітні можливості розвитку.»

Психолого-педагогічний супровід дітей з інтелектуальними порушеннями у розвитку- це діяльність психолога та педагога, спрямована на створення комплексної системи клініко-психологічних, психолого-педагогічних психотерапевтичних умов, що сприяють успішній адаптації, реабілітації та особистісному зростанню дітей у соціумі.