"Щастя ,добра і любові!"

11 січ. 2018

11 січня 2018 року, в ЦДЮТ відбулася педагогічна рада-конференція "Шляхи забезпечення творчої співпраці педагогічного колективу,учнів і батьківської громадськості в умовах демократизації школи".Організатори заходу - методичні кабінети відділів освіти міста та району. На конференції були присутні керівники міста і району,директори закладів освіти, батьківські комітети шкіл району і Пирятинської ОТГ. Програма заходу передбачала обмін досвідом щодо співпраці педагогів та батьків, співдружність учнівського колективу з учительським. Протягом усієї конференції  панувала  дійсно тепла і невимушена атмосфера. Вкінці, усі присутні у залі заспівали пісню і побажали один одному :"Щастя ,добра і любові!"