«Якісна підготовка до ЗНО з англійської мови»

24 січ. 2018

23.01.2018 на базі Великокручанської зш І-ІІІ ступенів відбулося засідання круглого столу для учнів 10-11 класів: «Якісна підготовка до ЗНО з англійської мови». Учениця 10 класу Павелко Анна презентувала свій план підготовки до тесту. Старшокласники ділились враженнями,  розробляли алгоритм якісної підготовки до ЗНО. Вчитель англійської мови Кулініч С.М. ознайомила учнів  із структурою тесту з англійської мови та основними рекомендаціями до кожного із видів завдань. На засіданні учні мали змогу перевірити свої знання, склавши тест з аудіювання у форматі ЗНО.

Наприкінці зустрічі вчитель презентувала матеріали для підготовки до ЗНО та звернула увагу на системність у підготовці з предмету.