«ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ - МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ »

1 черв. 2018
ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ «ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ - МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ »

01 червня  2018 року відбулося  засідання круглого столу «Чисте довкілля – майбутнє України» за участю  керівників  району, директорів закладів загальної середньої освіти, фахівців   НПП «Пирятинський», вчителів,  учнів.

Передувала зібранню  виставка «Дамо  відходам друге життя!», яку  підготували учні  Вікторійської зш І-ІІІст., Новомартиновицької зш І-ІІІст., та гуртківці  Пирятинської СЮН.

З вітальним словом до присутніх під час відкриття заходу звернувся  Гуленко Владислав  Вікторович, перший заступник голови  Пирятинської райдержадміністраці, який наголосив на важливості та необхідності вирішення екологічних проблем   Пирятинського  району. Також він висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю у цьому напрямку.

Засідання  круглого столу відкрила агатбригада «Екос» Великокручанської зш І-ІІІ ступенів.

Представили актуальну інформацію про екологічну ситуації в районі  учні  Березоворудської зш І-ІІІступенів ,Великокручанської зш І-ІІІступенів, Повстинської зш І-ІІ ступенів.   Про  екологічне виховання учнів  та досвід співпраці  з НПП «Пирятинський»  розповіла фахівець з екоосвіти   Олексенко А.В.

Керівник  гуртка Пирятинської СЮН  Новак Л.О., провела майстер клас

« Друге життя непотрібних речей ».    На  завершення засідання  перший заступник голови райдержадміністрації Гуленко В.В.  та начальник  відділу освіти, молоді та  спорту Пирятинської райдержадміністрації Романенко В.В. підвели підсумки  конкурсу « За чисте довкілля ».

Переможцями  конкурсу  визначено Великокручанську зш І-ІІІ ступенів , Повстинську зш І-ІІступенів  та Березоворудську зш І-ІІІ ступенів.

Цей  конкурс наочно показав , що учні  закладів загальної середньої освіти району усвідомлюють  необхідність власного втручання  у вирішенні екологічних проблем.