Відбулася нарада кухарів та медичних сестер закладів загальної середньої освіти району

14 січ. 2019

11 січня 2019 року на базі РМК відбулася нарада кухарів та медичних сестер закладів загальної середньої освіти району за участю працівників Пирятинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області - Константиненко Л.А., лікаря з гігієни харчування відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, і Даниленка В.Я.,  головного спеціаліста  відділу безпечності  харчових продуктів та ветеринарної медицини.

Розглядалися такі питання:

1. Основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів.
  2. Аналіз спалахів ГКІ та харчових отруєнь по Україні серед дітей закладів загальної середньої освіти за поточний період 2018-2019 н.р.
  3. Контроль за станом харчоблоків закладів освіти, дотримання вимог санітарного законодавства при організації харчування дітей.
  4. Профілактика гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь.