14 січ. 2019
Мета зустрічі: створити сприятливі умови для пошуку кожним учасником майстер-класу власних оригінальних підходів до творчого використання досвіду в особистій практиці.

11 січня 2019 року була проведена серія майстер-класів, об’єднаних спільною тематикою: «Нова українська школа: формування мистецьких предметних і технологічних компетентностей школярів».

Для присутніх вчителів початкової школи, трудового навчання та образотворчого мистецтва були проведені наступні майстер-класи:

1. «Звичайне із незвичайного».

Учитель образотворчого мистецтва Березоворудської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тесленко В.Б. запропонувала присутнім виготовити фоторамки з дерев’яних паличок (для морозива та кави) та прикрасити їх, поділилася ідеями щодо оформлення освітнього простору класних кімнат, дитячих робіт.

1. «Лепбук – цікавинка НУШ».

Учителі Повстинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Штепа В.М., учитель 1 класу, і Тяло С.В., учитель трудового навчання, представили досвід роботи щодо організації навчальної діяльності зі школярами за допомогою лепбуку – інтерактивної папки, в якій систематизовані знання по якійсь темі. Презентовано три тематичні теки: «Осінь», «Зима», «Україна». Інформація в лепбуках подана систематизовано та організовано, яскраво та цікаво за допомогою кишеньок, складанок, конвертів, міні-книжечок з сюрпризами, елементів, які поверталися навколо своєї осі.

Штепа В.М. ознайомила присутніх з послідовністю роботи щодо створення лепбуку і процесом їх виготовлення, описала переваги використання лепбуку у роботі з першокласниками.

Тяло С.В. поділилася з присутніми розмаїттям елементів для викладу інформації в  інтерактивній книжці (кишеньки, віконця, листочки стрілочки тощо).

1. «Рухома ялинкова іграшка».

Керівник гуртка «Природа і фантазія» Пирятинської районної станції юних натуралістів Нестеренко О.П. ознайомила з історією ялинкової прикраси та поділилася шаблонами  створення  новорічних подарунків – статуетками оленів, провела майстер-клас по виготовленню рухомої ялинкової іграшки – оленя. За допомогою картону, ножиць і нитки власноруч зроблені олені надали присутнім святкового настрою.