«Педагогіка партнерства в рамках Нової української школи»

26 бер. 2019

26 березня 2018 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації відбувся тренінг для вчителів початкових класів району «Педагогіка партнерства в рамках Нової української школи» за участю наукового співробітника Українського центру практичної психології і соціальної роботи Горленко В.І.

Учителі мали змогу поринути в історію педагогіки партнерства
(В. О. Сухомлинський, Ш. А. Амонашвілі, І. П. Волков, І. П. Іванов,
А. С. Макаренко, В. А. Караковський, С. М. Лисенкова, В. Ф. Шаталов та інші), працюючи в групах, давали визначення понять та удосконалювали навики застосовування методів, прийомів, форм роботи з дітьми, колегами, батьками.