Відбувся І(районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"(Джура)

22 квіт. 2019

19 квітня на базі Березоворудської зш І-ІІІ ступенів відбувся І(районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"(Джура) серед учнів закладів загальної середньої освіти району. Перше місце виборов рій "Воїни світла" Березоворудської зш І-ІІІ ступенів. Друге місце зайняв рій "Темп" Новомартиновицької зш І-ІІІ ступенів. Третє місце за "Вишневецькими козаками", рій Вишневецької зш І-ІІІ ступенів. По закінченню змагань всі учасники спробували козацький куліш. Висловлюємо щиру подяку колективу Березоворудської зш І-ІІІ ступенів за підготовку та організацію військово-патріотичної гри.