Відкриття класу «Шкільне лісництво»

15 вер. 2017
12.09.2017 року у Великокручанській зш I - III ступенів відбувся урочистий захід з нагоди відкриття класу «Шкільне лісництво», відремонтованого і укомплектованого ДП «Пирятинський лісгосп»

Працівники  ДП «Пирятинський лісгосп»  разом з освітянами району ось уже не перший рік працюють над прищепленням любові до природи  через організацію шкільних учнівських лісництв.

12.09.2017 року у Великокручанській  зш   I - III ступенів  відбувся  урочистий захід  з нагоди відкриття  класу «Шкільне лісництво», відремонтованого і укомплектованого  ДП «Пирятинський лісгосп».  З привітальним словом виступили  запрошені : Дудник Сергій Васильович, керівник ДП «Пирятинський лісгосп»; Дащенко Анатолій Миколайович, міжрайонний мисливствознавець,куратор шкільного лісництва;  Шерстюк Віталій Васильович, головний лісничий ; Куча Олег Євгенійович, голова районної державної адміністрації; Романенко Володимир Володимирович, начальник відділу освіти Пирятинської РДА; Солдатова Ірина Вікторівна, голова Великокручанської сільської ради.

В рамках заходу школярі  зустріли гостей за українськими традиціями   та привітали піснями. Учні та педагоги дякували за можливість навчатися в обладнаному кабінеті .

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм у вихованні підростаючого покоління та значний особистий внесок у розвиток освіти грамотою відділу освіти Пирятинської РДА  був нагороджений Дудник Сергій Васильович, керівник ДП «Пирятинський лісгосп». А  Дащенка Анатолія Миколайовича, міжрайоного мисливствознавця,куратора шкільного лісництва та  Шерстюка Віталія Васильовича, головного лісничого грамотами нагородила    Солдатова Ірина Вікторівна, голова Великокручанської сільської ради.