18 вересня - день визволення Пирятинщини від німецько - фашистських загарбників.

22 вер. 2017
В атаку йшли не ради нагород. Скалічені страждали в медсанбатах. За право жить завдячує народ Полеглим і посивілим солдатам.

18 вересня у нашій школі  відбулася лінійка, присвячена 74 річниці визволення Пирятинщини від німецько - фашистських загарбників.  Хвилиною мовчання  було вшановано загиблих у роки Другої світової війни, героїв Небесної сотні та загиблих в ході проведення АТО. Протягом  тижня початкові класи брали участь у конкурсі малюнків «Хай буде мирною земля». Для старшокласники був проведений конкурс  квіткових композицій «Забуттю не підлягає» та конкурс – огляд патріотичної  і стройової пісні . Найкращі квіткові композиції підготували учні 9 класу, а стройовий крок і патріотичну пісню найкраще продемонстрували наймолодші учасники - учні 6 класу. Діти із задоволенням брали  участь у шкільних заходах, проведених педагогом-організтором Терещенко О. П. та керівником гуртка «Соколята» Бурсюком В. П.