Методист - вчителю, вчитель - вчителю.

30 жовт. 2017
27 жовтня 2017 року на базі Харківецького закладу освіти відбувся семінар-практикум вихователів на тему «Формування цілісного ставлення дітей до власного здоров’я через засоби рухової діяльності»

Вимоги сучасності потребують переорієнтації змісту виховання підростаючого покоління, зміщення акцентів на створення умов для поступального, повноцінного, всебічного розвитку особистості. Для того, щоб навчити дітей жити, успішно діяти у світі, самовизначитися у ньому, необхідно сформувати у них, починаючи з дошкільного віку, ціннісне ставлення до себе, свого образу „Я”, одним із компонентів якого є „Я – здоровий”.

Саме розв`язанню цих питань і був присвячений семінар вихователів закладів дошкільної освіти Пирятинського району на тему: „Формування цілісного ставлення дітей до власного здоров’я через засоби рухової діяльності“. В ході роботи було переглянуто різні форми роботи щодо формування здорового способу життя дітей дошкільного віку, проведено інтерактивні форми роботи з педагогами.

За круглим столом вихователі обмінялися досвідом та обговорили актуальні питання ставлення дітей до власного здоров’я, використання нестандартного фізкультурного обладнання. Методистом райметодкабінету Зібніцькою Л.І., надані рекомендації з питання формування цілісного ставлення дітей до власного здоров’я. Також учасники семінару відвідали майстер-клас проведений Болтенко С.І. «Вироби з макаронів своїми руками».