Методист - вчителю, вчитель - вчителю.

6 лист. 2017
відбувся круглий стіл вчителів історії «Формування компетентностей учнів за методикою змішаного навчання (перевернутий клас)

З метою вдосконалення професійної майстерності , підвищення рівня загальної дидактичної та методичної підготовки педагогів  на базі районного методичного кабінету 2 листопада відбувся круглий стіл   вчителів історії «Формування компетентностей учнів за методикою змішаного навчання (перевернутий клас). В ході проведення розглянуто такі питання:

-компетентнісний підхід у вивчені історії в умовах оновленого змісту освіти;

- ключові особливості моделі навчання « перевернутий клас»;

- дидактичні підходи до реалізації моделі « перевернутий клас»;

- робота з обдарованими : підготовка учнів до участі в олімпіадах, конкурсах.

В ході круглого столу вчителі переглянули вебінар, проведений видавництвом «Основа» на тему « Перевернутий клас» та  взяли участь у практикумі із розв’язування олімпіадних завдань.

Під час підведення підсумків ,  учасники відзначили змістовність семінару і його практичну спрямованість. Багато з побаченого і почутого на семінарі вчителі використовуватимуть у свій практичній діяльності  .