День української писемності та мови.

9 лист. 2017
У Вікторійській загальноосвітній школі був проведений І етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

9 листопада, коли вся країна відзначає День української писемності та мови, у Вікторійській загальноосвітній школі був проведений І етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика — конкурс, який має на меті утвердження державного статусу рідної мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

У заході взяли участь 22 учнів від 3  до 11 класу. Головою журі конкурсу призначений вчитель-методист  Кустреюк Сергій Іванович. Переможцям І етапу будуть вручені грамоти. Ці діти спробують свої сили у ІІ (районному) етапі конкурсу.