Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

22 груд. 2017
20 грудня на базі Пирятинського ліцею відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу –захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів районного наукового товариства « Джерело».

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України є одним із провідних заходів МАН. Конкурс проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей країни, виховання їх у дусі патріотизму і демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації.

20 грудня на базі Пирятинського ліцею відбувся  І етап     Всеукраїнського конкурсу –захисту  науково-дослідницьких робіт учнів – членів  районного наукового товариства « Джерело».

Переможці районного  етапу конкурсу-захисту (16 осіб) візьмуть участь у ІІ етапі конкурсу-захисту в м. Полтаві.