Теорія та практика підготовки до ЗНО-2018 з іноземних мов

5 січ. 2018

Невід’ємною частиною сучасної іншомовної освіти є зовнішнє незалежне оцінювання, котре у майбутньому може стати одним із основних вимог для здобуття вищої освіти. Технології проведення, зміст завдань для здійснення контролю якості сформованості іншомовної комунікативної компетенції усталені, проте, з метою покращення якості тестування, періодично вносяться зміни. Завдання учителя закладу загальної середньої освіти  полягає у тому, щоб спрямувати навчальний процес уроків іноземної мови на формування у випускників необхідних вмінь та навичок. Саме на вивчення й дослідження вищезазначеного було спрямовано роботу вчителів англійської мови під час проведення майстер - класу «Дидактичні й методичні підходи до навчання іноземних мов: теорія й практика підготовки до ЗНО», що відбувся 5  грудня  2018 року на базі  Пирятинського райметодкабінету.

Про зростання інтересу до ЗНО з англійської мови серед абітурієнтів, батьків та освітянської громади зазначила завідувач райметодкабінету Шкурупій  Л.Г.

У своїй доповіді «Дидактико-методологічні аспекти, що сприяють якісній підготовці учнів до ЗНО з англійської мови»  Кулініч С.М., керівник РМО вчителів іноземних мов,  звернула увагу на об’єкти контролю, актуалізувала знання про кількість та формат завдань й запропонувала учителям алгоритми роботи до різних типів текстів.

Своїми ідеями щодо розвитку навичок письма при підготовці учнів до ЗНО поділилася учителі  англійської мови  Новомартиновицької зш І-ІІІ ст. Котяш Ю.І. та  Давидівської зш І-ІІст. Худякова Л.В.