«Пам’ятай про Крути»

31 січ. 2018

Події 29 січня 1918 року живуть в душі українського народу та ятрять його серце. 100 років тому 300  “дітей українських” пішло в безсмертя. Юнаки-герої показали приклад мужності, відданості і незборимості духу. Загинули юнаки смертю героїв, віддавши своє молоде життя за Україну, показавши, що воля українського народу за визволення є твердою і непереможною.

Кожен з нас повинен пам`ятати ці криваві події, щоб ніколи вони не повторилися.  Саме тому, 29 січня 2018 року в Березоворудській школі відбулася лінійка на тему: «Пам’ятай про Крути».  Учні вшанували полеглих героїв хвилиною мовчання, читали патріотичі вірші, звучали пісні. Усі разом заспівали, як і герої Крут, наш гімн «Ще не вмерла Україна». Під час проведення уроку мужності «100 років бою під Крутами» всі присутн імали змогу переглянути відео про ту страшну сторінку історії України. Також у шкільній бібліотеці діє виставка «Вони вмерли, щоб ми жили».