Щиро вітаємо з перемогою

12 лют. 2018
Щиро вітаємо з перемогою учасників ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України у 2017 – 2018 навчальному році та їх наукових керівників:

Щиро вітаємо з перемогою учасників ІІІ етапу  Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт  учнів членів Малої академії наук України у 2017 – 2018 навчальному році та їх наукових керівників:

Грищенка  Юрія  -  учня  11 класу Березоворудської зш І-ІІІ ст.  за зайняте  ІІ місце    секція: «Українська література» науковий керівник – Черняк Наталія Василівна;

Кульковця Віктора –  учня 10 класу  Березоворудської зш І-ІІІ ст. за  зайняте ІІІ місце  секція «Прикладна математика та математичне моделювання», науковий керівник – Степовик Олена Василівна.

Виповського Артура -  вихованця навчально – дослідницького  центру учнівської молоді « Пролісок» Пирятинської районної станції юних натуралістів за зайняте  ІІ місце, секція  «Інформаційно – телекомунікаційні системи та технології», науковий Керівник Вольвач Сергій Володимирович.

Андрущенка Романа - вихованця навчально – дослідницького  центру учнівської молоді « Пролісок» Пирятинської районної станції юних натуралістів за зайняте  ІІІ місце, секція  «  Технологічні процеси та перспективні технології», науковий керівник Вольвач Сергій Володимирович.

Щиро зичимо подальших творчих успіхів і перемог!!!