«Методика викладання генетики і молекулярної біології в школі»

2 бер. 2018

1–2 березня 2018 року в Національному еколого-натуралістичному центрі пройшов перший курс стартапу з підготовки вчителів біології до професійної сертифікації з теми: «Методика викладання генетики і молекулярної біології в школі». В роботі стартапу взяли участь вчителі біології  Пирятинського району:   Великокручанської зш І-ІІІ ст  - Панченко Наталія Олександрівна  та Давидіської зш І-ІІ ст.   Мартиненко Тетяна Олексадрівна
З вітальним словом перед вчителями   і доповіддю «Актуальні питання біологічної освіти в закладах загальної середньої освіти» виступив директор НЕНЦ, доктор педагогічних наук, професор, академік Академії наук вищої школи, голова громадського об’єднання «Спілка освітян України» Вербицький Володимир Валентинович.
В перший день роботи стартапу відбувся тренінг «Компетентністно-орієнтовані завдання у викладанні питань молекулярної біології та генетики в основній і старшій школі», який провів Козленко Олександр Григорович, науковий співробітник відділу біологічної, хімічної та фізичної освіти Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України.
На другий день роботи стартапу відбувся тренінг «Методика розв’язування задач з генетики і молекулярної біології», який провів Адріанов Віктор Леонідович, методист НЕНЦ.
Всі учасники першого курсу стартапу отримали сертифікати державного зразка.