На допомогу батькам

БАТЬКАМ НА ДОПОМОГУ. ІРЦ: ВИЗНАЧЕННЯ ОСВІТНЬОГО МАРШРУТУ ДИТИНИ.

Батькам (одному з батьків) або законним представникам дитини необхідно звернутися в інклюзивно-ресурсний центр (далі ІРЦ) за місцем проживання, для комплексної оцінки розвитку їх дитини, з метою подальшого визначення освітнього маршруту.

ДО УВАГИ !! Відділ освіти Пирятинської РДА заключив Угоду  про співпрацю з ІРЦ Гребінківської міської ради.  Обслуговування дітей безкоштовне.

Комплексну оцінку розвитку дитини з особливими освітніми потребами проводять фахівці ІРЦ.
Первинний прийом батьків (одного з батьків) або законних представників дитини проводить директор інклюзивно-ресурсного центру, або уповноважені ним працівники, які визначають час та дату проведення комплексної оцінки та встановлюють наявність таких документів:

• документів, що посвідчують особу батьків (одного з батьків) або законних представників;
  • свідоцтва про народження дитини;
  • індивідуальної програми реабілітації дитини з інвалідністю (у разі інвалідності);
  • форми первинної облікової документації № 112/0 “Історія розвитку дитини”, затвердженої МОЗ, у разі потреби - довідки від психіатра;
  • психолого-педагогічна характеристика дитини із зазначенням динаміки та якості засвоєння знань під час навчання, підготовлена відповідним педагогічним працівником та затверджена керівником відповідного закладу освіти;
  • зошити з рідної мови, математики, результати навчальних досягнень (для дітей, які здобувають загальну середню освіту), малюнки;
  • документи щодо додаткових обстежень дитини.

ІРЦ проводить комплексну оцінку не пізніше, ніж протягом місяця з моменту подання письмової заяви батьків (одного з батьків) або законних представників дитини, а також надання письмової згоди на обробку персональних даних дитини.
Комплексна оцінка з підготовкою відповідного висновку проводиться протягом 10 робочих днів.
Результати комплексної оцінки оформлюються в електронному вигляді, зберігаються в ІРЦ та надаються батькам (одному з батьків) або законним представникам дитини за письмовим зверненням у двох примірниках один з яких подається батьками (законними представниками) дитини до закладу освіти.
Інформація про результати комплексної оцінки є конфіденційною. Обробка та захист персональних даних дітей в інклюзивно-ресурсному центрі здійснюється відповідно до вимог Закону України “Про захист персональних даних”.
Фахівці ІРЦ зобов’язані ознайомити батьків (одного з батьків) або законних представників дитини з особливими освітніми потребами з висновком про комплексну оцінку, умовами навчання та надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг у закладах освіти (у разі здобуття дитиною дошкільної чи загальної середньої освіти).