4 лист. 2015

04 листопада 2015 року у районному Будинку дитячої та юнацької творчості було проведено ІІ (районний) етап обласного фестивалю-конкурсу учнівських проектів самоврядування „Ми віримо в гарне майбутнє“ серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. У ІІ (районному) етапі обласного фестивалю-конкурсу „Ми віримо в гарне майбутнє“ взяли участь лідерські групи учнівського самоврядування (по 3 особи) 11 навчальних закладів району: Пирятинський ліцей, Пирятинська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, Пирятинська ЗОШ І-ІІІ ст. №6, Пирятинська ЗОШ І-ІІ ст. №1, Березоворудська ЗОШ І-ІІІ ст., Вишневецька ЗОШ І-ІІІ ст., Вікторійська ЗОШ І-ІІІ ст., Новомартиновицька ЗОШ І-ІІІ ст., Давидівська ЗОШ І-ІІІ ст., Теплівська ЗОШ І-ІІІ ст. та БДЮТ. Журі визначило переможців конкурсу.
29 жовт. 2015

«Обдарована дитина- майбутнє України ?»

Темі інноваційної стратегії управлінської діяльності в роботі з обдарованими дітьми був присвячений семінар, який пройшов 29 жовтня 2015 року на базі Пирятинського ліцею.
29 жовт. 2015

«Долоньки»

На Вас чекає незабутня мандрівка острівцями знань, де Вас підготують до школи, навчатимуть англійської мови, розвитку психічних процесів та мовлення, творчих здібностей.
26 жовт. 2015

«Шкільна академія підприємництва»

26 жовтня 2015 року в ІМЦ відділу освіти пройшов семінар – тренінг із реалізації польсько- українського проекту
26 жовт. 2015

«Towards ZNO 2016: Exam Readiness»

26 жовтня 2015 року в приміщенні Національної парламентської бібліотеки України міста Києва відбувся одноденний тренінг з методики викладання англійської мови
21 жовт. 2015

20 жовтня методисти РМК відвідали сьомий Міжнародний форум « Інноватика в сучасній освіті». Матеріали форуму будуть презентовані на заходах районного методичного кабінету під час осінніх канікул.
19 жовт. 2015

Делегація методистів РМК взяла активну участь у роботі V Всеукраїнського фестивалю педагогічних ідей "Мій особистісно зорієнтований урок", який відбувся 15-16 жовтня 2015 року у м. Рівне

Делегація методистів РМК відділу освіти райдержадміністрації у складі завідувача РМК Шкурупій Л.Г., методистів Донник Г.А. та Пономаренко Л.В. взяла активну участь у роботі V Всеукраїнського фестивалю педагогічних ідей "Мій особистісно зорієнтований урок", який відбувся 15-16 жовтня 2015 року у м. Рівнею Фестиваль був присвячений питанню психологічної і фахової готовності вчителя до роботи в системі особистісно зорієнтованого і компетентнісного навчання. Мета фестивалю: окреслення кола проблем, пов’язаних із подоланням відчуженості учня від навчання, забезпеченням активної участі його у навчально-виховному процесі і визначення перспективних шляхів їх розв’язання; ознайомлення з практичним досвідом становлення суб’єктності школяра, ефективними методиками й технологіями впровадження ідей особистісно зорієнтованого, компетентнісного і діяльнісного підходів; визначення подальших перспектив реалізації особистісно зорієнтованого і компетентнісного навчання. У рамках фестивалю методистами РМК Пономаренко Л.В. та Донник Г.А. були проведені майстер-клас та тренінг. Для освітян Пирятинщини фестиваль традиційно став місцем ознайомлення з новітніми педагогічними технологіями, майданчиком, який дасть педагогам-новаторам реалізувати творчі задуми. Участь у фестивалі подарувала незабутні хвилини спілкування, радість співпраці, збагатила спільний пошук цікавими ідеями і творчими знахідками.
16 жовт. 2015

16 жовтня 2015 року на острові Масальський в Пирятині відбулися змагання з легкоатлетичного кросу в залік обласної Спартакіади школярів. У змаганнях взяли участь 15 команд районів області. Перше місце в змаганнях посіла команда міста Лубни, друге місце-команда Пирятинського району, третє місце-команда Гребінківського району.
15 жовт. 2015

15.10.2015 відбулися відкриті районні змагання зі спортивного орієнтування

15.10.2015 відбулися відкриті районні змагання зі спортивного орієнтування. У змаганнях взяли участь усі міські школи, Теплівська ЗОШ І-ІІІ ст., Смотриківська ЗОШ І-ІІ ст., а також БДЮТ і СЮТ. Змагання проводилися з метою формування здорового способу життя і пропаганди спортивного туризму серед дітей, підвищення рівня спортивної майстерності школярів. У загальному заліку по середній віковій групі: І місце - Пирятинська ЗОШ І-ІІ ст. № 1; ІІ місце - СЮТ; ІІІ місце - БДЮТ. По старшій віковій групі: І місце - Пирятинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6; ІІ місце - Пирятинський ліцей; ІІІ місце - Пирятинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4.
9 жовт. 2015

09.10.2015 на базі Пирятинського ліцею в центрі розвитку «Долоньки» проведено круглий-стіл «Універсальний дизайн-школа для кожного».