2 черв. 2015

Довгоочікуване літечко прийшло!

18 таборів з денним перебуванням, організованих при навчальних закладах сьогодні розпочали свою роботу
2 черв. 2015

Відкриття мовного табору в Пирятинській СЗШ І-ІІІ ступенів №6 “Discovery”

Сьогодні на базі школи №6 відкрився мовний табір “Discovery” метою якого є створення навчального і виховного середовища
28 трав. 2015

З 27 по 28 травня 2015 року методисти РМК на чолі з завідувачкою райметодкабінету Шкурупій Л.Г. провели творчі зустрічі з педагогічними колективами Вікторійської, Смотриківської та Малютинської шкіл щодо планування методичної роботи на наступний навчальний рік. Методисти оцінили досить гарно продумане планування роботи Вікторійської школи, яке базується на психолого-педагогічному аналізі навчально-виховного процесу і вибудовується, виходячи з тих проблем, які постали перед школою у цьому навчальному році. В той же час виявлено досить багато недоліків у плануванні роботи Смотриківської та Малютинської шкіл. Методисти надали рекомендації, щодо усунення цих недоліків і запланували додаткові зустрічі з педагогічними колективами даних шкіл.
26 трав. 2015

Роль методичних кабінетів в удосконаленні навчально-виховного процесу

На базі Пирятинського ліцею відбулася інструктивно-методична нарада заступників директорів з навчально- виховної роботи.
26 трав. 2015

Методисти райметодкабінету на чолі з завідувачкою РМК Шкурупій Л.Г. відвідали Березоворудську зш І-ІІІ ст. з метою надання методичної допомоги у плануванні роботи на наступний навчальний рік. Успіх розв’язання накреслених перед сучасною школою завдань у новому навчальному році багато в чому залежить від того, наскільки правильно заступник спланує організаційно-педагогічні та методичні заходи, які будуть виходити з проблем, виявлених під час детального аналізу роботи школи за минулий навчальний рік. Методисти були приємно вражені творчим підходом до планування роботи адміністрацією школи та педагогічним активом. Проведено ретельний аналіз зниження рівня навченості учнів, визначено цілі і шляхи реалізації. Методисти заслухали пропозиції шодо планування роботи на наступний навчальний рік керівників ШМО, практичного психолога, педагога-організатора та надали методичні рекомендації щодо внесення незначних коректив до плану роботи школи на наступний навчальний рік.
20 трав. 2015

З 18 по 20 травня 2015 року методисти РМК на чолі з завідувачкою райметодкабінету Шкурупій Л.Г. провели творчі зустрічі з педагогічними колективами Дейманівської та Новомартиновицької шкіл.

18 трав. 2015

Вшанування пам'яті

Вже стало святою традицією для вчителів та учнів Пирятинської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. №1 щорічно 18 травня вшановувати Пам'ять безневинно убієнних земляків в урочищі Пирогова Левада весною 1942 року.
13 трав. 2015

13.05.2015 методисти райметодкабінету відділу освіти на чолі з завідувачкою РМК Шкурупій Л.Г. здійснили творчу зустріч з активом педагогічного колективу Давидівської зш І-ІІІ ст. Представниками відділу освіти встановлено, що у Даивдівській зш І-ІІІ ст. триває кропіткам робота над плануванням роботи на наступний навчальний рік. Заслухавши пропозиції щодо планування роботи, методистами РМК було внесено певні корективи та надано методичні рекомендації щодо удосконалення річного плану роботи школи.
13 трав. 2015

13.05.2015 на базі БДЮТ відбувся форум Пирятинського районного дитячого громадського об'єднання "Веселка". На порядку денному форуму були вітальні слова координатора роботи Пирятинського районного ДГО «Веселка», методиста БДЮТ Лупейко Н.А., звіти дитячих громадських об’єднань шкіл району про цікаві справи, здійснені протягом 2014-2015 н.р., народознавча вікторина. Методист райметодкабінету відділу освіти Шерзой Н.Г. нагородила грамотами відділу освіти та БДЮТ шкільні дитячі громадські об'єднання за активну громадську позицію, внесок у розвиток та поширення дитячого руху в районі, волонтерську діяльність.
12 трав. 2015

12.05.2015 на базі Теплівської зш І-ІІІ ст. відбулася творча зустріч активу педагогічного колективу школи з представниками відділу освіти райдержадміністрації

12.05.2015 на базі Теплівської зш І-ІІІ ст. відбулася творча зустріч активу педагогічного колективу школи з головним спеціалістом відділу освіти РДА Коваленко Т.В., завідувачкою райметодкабінету відділу освіти РДА Шкурупій Л.Г. та методистами райметодкабінету. Тема зустрічі: планування методичної роботи загальноосвітнього навчального закладу. Мета заходу: ознайомити педагогічний колектив з видами планування, вимогами до нього; розглянути орієнтовну модель річного планування. У ході моніторингових досліджень, методистами РМК було виявлено ряд недоліків при плануванні роботи навчальними закладами, зокрема: 1) Відсутність чітко визначеної мети роботи, сформульованої на основі глибокого аналізу попередньої роботи, знань про зміни соціально-педагогічної ситуації і вимог сучасного педагога; 2) Очікування інструкцій, вказівок зверху і як наслідок - безініціативність; 3) Примітивність планування; 4) Невміння залучати до планування актив; 5) Неконкретність і невизначеність спланованих заходів; 6) Поверхневий аналіз за минулий рік; 7) Нерозуміння актуальності проблем. В ході конструктивного діалогу і невеликої дискусії представниками відділу освіти було виявлено "проблемні зони" при плануванні роботи Теплівської зш І-ІІІ ст. і надано методичні рекомендації щодо їх усунення.