20 бер. 2015

«Використання інноваційних технологій для підвищення професійної компетентності вчителя»

районний семінар вчителів хімії
19 бер. 2015

"Соціокультурна лінія в навчанні російської мови"

Семінар вчителів російської мови
19 бер. 2015

«Козацький гарт»

Міський фізкультурно - патріотичний фестиваль школярів
18 бер. 2015

«Шляхи посилення мотивації учнів до вивчення англійської мови через використання особистісно-зорієнтованого підходу»

Районний семінар-практикум вчителів англійської мови.

«Методична знахідка»

Панорама методичних знахідок для вихователів дошкільних навчальних закладів району
18 бер. 2015

«Використання проектної діяльності для формування життєвих компетенцій учнів у системі особистісно зорієнтованого навчання»

Cемінар вчителів фізики та інформатики
13 бер. 2015

"Педагогічні стратегії розвитку математичних компетенцій учнів у процесі навчання"

семінар на базі Новомартиновицької зш І-ІІІ ст.
13 бер. 2015

«Від творчого методиста – до творчого вчителя»

Методичний тренінг «Сучасний урок. Самоаналіз сучасного уроку»
11 бер. 2015

11.03.2015 у БДЮТ відбувся районний конкурс читців "Тарасовими шляхами"

Переможцями конкурсу, за результатами протоколів журі стали: Молодша вікова категорія (10-12 років) І – Мороз Альона, вихованка БДЮТ. ІІ – Масляник Альона, учениця Пирятинської зш І-ІІ ст. ІІІ – Легоненко Валерія,учениця Пирятинського ліцею. Середня вікова категорія (13-15 років) І – Степануха Анастасія, учениця Пирятинського ліцею. ІІ – Кузьмич Інна, учениця Березоворудської зш І-ІІІ ст. ІІІ – Довгополий Олександр, вихованець БДЮТ. Старша вікова категорія (16-18 років) І – Войпанюк Єлизавета, учениця Пирятинського ліцею. ІІ – Сергієнко Наталія, учениця Пирятинської сзш І-ІІІ ст. №6. ІІІ – Кесарєва Аліна, учениця Новомартиновицької зш І-ІІІ ст. Номінація «Глядацька симпатія» Лук’яненко Вадим, учень Калиновомостівської зш І-ІІ ст. Номінація «Оригінальне розкриття теми» Харкевич Анна, учениця Пирятинської сзш І-ІІІ ст. №6. Більше фото можна переглянути тут Колективне читання БДЮТ Номінація «За краще виконання власного твору» Біляєва Аліна, учениця Березоворудської зш І-ІІІ ст.
11 бер. 2015

«Застосування методів і форм особистісно орієнтованого навчання на уроках української літератури»

Семінар для вчителів української мови та літератури