9 квіт. 2015

Атестація

В інформаційно-методичному центрі відділу освіти 8-9 квітня 2015 року зібралися кращі з кращих працівники освітянської ниви, адже вирішувалося питання про присвоєння та підтвердження раніше присвоєних кваліфікаційних категорій.
3 квіт. 2015

«Майбутнє освіти Пирятинщини»

3 квітня 2015 року в Пирятинському ліцеї відбулася методична дискусія «Майбутнє освіти Пирятинщини»
2 квіт. 2015

02.04.2015 р. У БДЮТ пройшла міська виставка-конкурс з образотворчого мистецтва серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів і БДЮТ «Я за чисте місто»

З метою екологічного виховання учнів засобами образотворчого мистецтва, широкої пропаганди серед дітей міста збереження довкілля та екологічного благополуччя, формування любові та шани до рідного міста, 02.04.2015 р. у районному Будинку дитячої та юнацької творчості пройшла міська виставка-конкурс з образотворчого мистецтва серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів та БДЮТ «Я за чисте місто». У виставці – конкурсі взяли участь всі школи міста та БДЮТ. Пирятинський ліцей представив на конкурс 10 малюнків, Пирятинська сзш І-ІІІ ст. №4 – 20, Пирятинська сзш І-ІІІ ст. №6 – 9, Пирятинська зш І-ІІ ст. №1 - 15 малюнків, БДЮТ – 15. Журі визначило переможців виставки-конкурсу: ГРАФІКА 7-8 років І місце: Прокопенко Анна, Пирятинська сзш І-ІІІ ст. №4 ІІ місце: Звонков Андрій , Пирятинська сзш І-ІІІ ст. №4 ІІІ місце: Хлобистов Богдан, Пирятинська сзш І-ІІІ ст. №4 За ідею: Шебанова Катерина, Пирятинська сзш І-ІІІ ст. №6 9-11 років І місце: Полочанська Юлія, БДЮТ ІІ місце: Комендант Софія, Пирятинський ліцей ІІІ місце: Заїка Софія, Пирятинський ліцей За ідею: Клімович Ірина, Пирятинська зш І-ІІ ст. № 1 12-14 років І місце: Довгопола Катерина, БДЮТ ІІ місце: Лажко Світлана, Пирятинська сзш І-ІІІ ст. №4 ІІІ місце: Іванець Анастасія, Пирятинська сзш І-ІІІ ст. №4 ЖИВОПИС 7-8 років І місце: Гуртовська Вікторія, Пирятинська зш І-ІІ ст. № 1 ІІ місце: Новодран Марія, БДЮТ ІІІ місце: Ковальчук Поліна, Пирятинська сзш І-ІІІ ст. №4 9-11 років І місце: Красоха Аліна, Пирятинський ліцей ІІ місце: Назаренко Анна, Пирятинський ліцей ІІІ місце: Іваничко Дарина, Пирятинський ліцей 12-14 років І місце: Шаповал Марія, Пирятинська сзш І-ІІІ ст. № 4 ІІ місце: Черненко Євгенія, Пирятинська сзш І-ІІІ ст. № 4 ІІІ місце: Масляєва Альона, Пирятинська зш І-ІІ ст. № 1 За ідею: Мазько Сніжана, Пирятинська зш І-ІІ ст. №1 15-18 років І місце: Лисяк Ліда, БДЮТ ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!
1 квіт. 2015

01 квітня вихованці Пирятинської СЮН долучилися до проведення Всеукраїнської акції «День зустрічі птахів»

01 квітня проходила Всеукраїнська акція «День зустрічі птахів». З метою актуалізації уваги молоді до сучасних проблем охорони, поширення і збільшення чисельності та видового різноманіття перелітних птахів, вихованці Пирятинської районної станції юних натуралістів провели акцію «День зустрічі птахів». Керівники гуртків до участі у заході запросили дітей разом з батьками, які активно допомагали їм розвішувати шпаківні на деревах. В рамках акції керівником гуртка «Юні екологи» Новак Л.О. був проведений виховний захід «Наші пернаті друзі».
30 бер. 2015

Відбувся районний огляд-конкурс театральних колективів загальноосвітніх шкіл і БДЮТ

Відповідно до листа Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 02.03.2015 № 03-04-06/357, на виконання річних планів роботи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації і Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради, з метою виявлення і підтримки талановитих і обдарованих дітей, сприяння розвитку їх творчих здібностей, забезпечення змістовного дозвілля учнівської молоді та з нагоди Міжнародного Дня театру, 27 березня 2015 року у районному Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся районний огляд-конкурс театральних колективів загальноосвітніх шкіл і БДЮТ. Конкурс проводиться з метою популяризації театрального мистецтва серед учнівської молоді, виявлення та підтримки талановитих дітей, сприяння їх творчим здібностям, забезпечення змістовного дозвілля учнівської молоді. Журі конкурсу відмітило виконавську та акторську майстерність вихованців БДЮТ, учнів Пирятинської сзш І-ІІІ ст. № 6 і Пирятинської зш І-ІІ ст. № 1.
29 бер. 2015

«Весняна міграція – 2015»

25-29 березня 2015 року у Національному природному парку «Деснянсько-Старогутський», що на Сумщині, пройшла орнітологічна експедиція «Весняна міграція – 2015».
25 бер. 2015

«Шкільна бібліотека – центр виховання читацької компетенції учнів»

Районний семінар шкільних бібліотекарів
25 бер. 2015

«Педрада – лабораторія педагогічної майстерності»

В ІМЦ відділу освіти райдержадміністрації відбувся семінар – практикум для заступників директорів з навчально – виховної роботи.
24 бер. 2015

Виставка педагогічних ідей та інновацій

На базі ІМЦ розпочала роботу виставка педагогічних ідей та інновацій
23 бер. 2015