15 вер. 2015

15.09.2015 підведено підсумки районного конкурсу учнівських літературних робіт, присвяченого 70-ій річниці завершення Другої світової війни "Закінчення Другої світової війни в житті моєї родини"

15.09.2015 підведено підсумки районного конкурсу учнівських літературних робіт, присвяченого 70-ій річниці 70-ї річниці завершення Другої світової війни "Закінчення Другої світової війни в житті моєї родини"
11 вер. 2015

11.09.2015 відбулася настановча нарада для відповідальних за музейну справу за участю членів Пирятинського районного історико-краєзнавчого товариства

11.09.2015 відбулася настановча нарада для відповідальних за музейну справу в навчальних закладах району за участю членів Пирятинського районного історико-краєзнавчого товариства „Організація роботи щодо збереження, упорядкування і розширення мережі музеїв при навчальних закладах, підвищення їх ролі у навчально-виховному процесі та вихованні патріотів українського народу“. У ході наради було обговорено питання діяльності музеїв при навчальних закладах відповідно до Положення про музеї та Положення про присвоєння звання „Зразковий музей“ музеям при дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладах, які перебувають у сфері управління Міністерства освіти і науки України, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 22.10.2014 № 1195 та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 10.11.2014 року за № 1415/26192. Голова Приятинського історико-краєзнавчого товариства Рудковський Олександр Анатолійович ознайомив відповідальних за музейну справу з основними проблемами та недоліками в організації діяльності музеїв при навчальних закладах району, надав методичні рекомендації щодо їх усунення. Науковий співробітник Пирятинського районного краєзнавчого музею Литвиненко Оксана Миколаївна ознайомила присутніх з методами ведення основної документації, правилами подання документів для огляду музеїв при навчальних закладах. Методист РМК Шерзой Наталія Григорівна ознайомила присутніх з нормативно-правовою базою діяльності музеїв при навчальних закладах та графіком проведення огляду музеїв, музейних кімнат, світлиць, Кімнат Бойової Слави, куточків, присвячених героїчним подвигам наших земляків, затвердженим наказом відділу освіти від 23.06.2015 № 156 "Про створення комісії з обліку та огляду музеїв, музейних кімнат, світлиць, Кімнат Бойової Слави, куточків, присвячених героїчним подвигам наших земляків при навчальних закладах Пирятинського району.
2 вер. 2015

Вчителі міських шкіл стали активними учасниками дебат "Перейменування вулиць міста Пирятина - вимога часу"

02 вересня 2015 року в рамках участі Пирятинської міської ради у Польсько-Українському проекті "Клуби громадського діалогу. Громадське сприяння реформи самоврядування в Україні", вчителі міських шкіл, як громадсько-активні члени територіальної громади, стали активними учасниками дебат "Перейменування вулиць міста Пирятина - вимога часу". Проект реалізується Фундацією розвитку місцевої демократії (Польща, Щецин) та Інститутом демократії імені Пилипа Орлика (Україна, Київ).
1 вер. 2015

Вітаємо з 1 Вересня!

Шановні колеги, дорогі учні! Щиро вітаємо вас з Днем знань!
28 серп. 2015

«Якісна освіта – запорука самореалізації розвитку особистості»

Відбулася конференція педагогічних працівників
19 черв. 2015

«Сузір’я – Z»

Якісне оздоровлення і відпочинок вихованців влітку 2015 року.
18 черв. 2015

18.06.2015 на базі ІМЦ відбулося засідання РМО відповідальних за виховну роботу

18.06.2015 на базі ІМЦ відбулося засідання РМО відповідальних за виховну роботу. У засіданні взяли участь усі заступники директорів з виховної роботи, педагоги-організатори району. Було підведено підсумки діяльності РМО за минулий навчальний рік та визначено пріоритетні завдання нан наступний. Кожен представник від шкіл зробив короткий аналіз виховної діяльності за минулий семестр, визначив проблеми, які будуть додано до плану роботи школи на 2015-2016 н.р. Методист райметодкабінету Шерзой Н.Г. зосередила увагу присутніх на результативності участі шкіл у основних районних, обласних та Всеукраїнських заходах. Керівник РМО Клименко А.О. запропонувала поновити склад творчої групи, керівником якої було обрано Миколенко Р.Г. Запрошена на засідання завідувачка РМК Шкурупій Л.Г. пояснила присутнім методику проведенння районних семінарів-практикумів, які заплановано на наступний навчальний рік.
17 черв. 2015

Надання методичної допомоги

На базі позашкільного закладу станції юних техніків відбулася зустріч з представниками відділу освіти. Метою візиту було надання методичної допомоги.
3 черв. 2015

Літні мовні табори

Розпочали роботу літні мовні табори
3 черв. 2015

Інструктивно-методична нарада з обліку дітей і підлітків шкільного віку

На базі ІМЦ Пирятинського відділу освіти під керуванням методиста РМК Сав’яненко М.О. відбулась інструктивно-методична нарада з питання обліку дітей і підлітків шкільного віку.