3 бер. 2015

Тренінг для старших інструкторів
25 лют. 2015

25.02.2015 у РБК відбувся зональний огляд обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів „Веселка“

25 лютого 2015 року у районному будинку культури відбувся зональний огляд обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів „Веселка“. У зональному огляді брали участь колективи художньої самодіяльності загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів Пирятинського, Гребінківського, Оржицького та Чорнухинського районів. Журі відзначило змістовний підбір репертуару, високу виконавську майстерність, сценічну культуру, артистичність та емоційність виконання номерів учасниками від Пирятинського району. Кращі з них буде делеговано для участі в обласному огляді-конкурсі.
19 лют. 2015

19.02.2015 у РБК відбувся заключний концерт переможців районного огляду конкурсу художньої самодіяльності серед учнів загальноосвітніх шкіл і БДЮТ "Веселка"

Журі конкурсу визначило переможців та нагородило їх грамотами відділу освіти. Кращі номери було відібрано для участі у зональному огляді-конкурсі художньої самодіяльності серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів „Веселка“, який відбудеться 25 лютого 2015 року у Пирятинському РБК. Перелік кращих номерів подано нижче.
18 лют. 2015

"ВЕСЕЛКА"

ІІ (міський) етап районного огляду-конкурсу художньої самодіяльності серед учнів загальноосвітніх шкіл і БДЮТ
16 лют. 2015

Атестація

Відбулося чергове засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти
13 лют. 2015

"ВЕСЕЛКА"

І етап районного огляду-конкурсу художньої самодіяльності серед учнів загальноосвітніх шкіл і БДЮТ
11 лют. 2015

«Як допомогти учневі подолати труднощі?»

На базі Березоворудської зш І-ІІІ ступенів відбувся тренінг
11 лют. 2015

«Психологічна вітальня»

На базі Пирятинської сзш І-ІІІ ст № 4 відбулося засідання клубу
4 лют. 2015

Семінар-практикум учителів фізики та інформатики Пирятинського району

На базі Пирятинської сзш І-ІІІ ст. № 6 відбувся семінар-практикум учителів фізики та інформатики Пирятинського району «Формування здатності учнів використовувати інформаційно комунікаційні технології та відповідні засоби для виконання особистісних і суспільно значущих завдань».
31 січ. 2015

КВН

О 10.00 у РБК відбувся районний етап огляду-конкурсу команд КВН учнів загальноосвітніх та вихованців позашкільних навчальних закладів району.