18 жовт. 2018

Участь в обласному етапі конкурсу

Учениця Вікторійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. презентувала роботу на обласному етапі конкурсу. Більше в новинах.
1 черв. 2018

«ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ - МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ »

ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ «ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ - МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ »
3 бер. 2018

"Семінар з проблем підготовки до ЗНО з математики"

3 березня 2018 року на базі Пирятинського районного методичного кабінету відбувся "Авторський науково-практичний семінар з проблем підготовки до ЗНО з математики".
2 бер. 2018

«Методика викладання генетики і молекулярної біології в школі»

1–2 березня 2018 року в Національному еколого-натуралістичному центрі пройшов перший курс стартапу з підготовки вчителів біології до професійної сертифікації
12 лют. 2018

Вітаємо Шама Романа Олександровича

Вітаємо Шама Романа Олександровича, вчителя фізики Теплівської зш І-ІІІ ст Пирятинської районної ради, який став лауреатом обласного конкурсу « Учитель року -2018» у номінації «Фізика».
12 лют. 2018

Щиро вітаємо з перемогою

Щиро вітаємо з перемогою учасників ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України у 2017 – 2018 навчальному році та їх наукових керівників:
10 лют. 2018

Міжнародний освітньо-методичний центр Pearson Education

“Listening as a Lifelong Skill” ,“Spring into Speakout” та “Get Togeter with Speakout”
2 лют. 2018

"All seasons are beautiful”

На базі Великокручанської зш І-ІІІ ступенів, був проведений підсумковий урок англійської мови з теми “All seasons are beautiful”
31 січ. 2018

«Пам’ятай про Крути»

29 січня 2018 року в Березоворудській школі відбулася лінійка на тему: «Пам’ятай про Крути».
29 січ. 2018

Всеукраїнська конференція викладачів іноземних мов

Ця унікальна подія була покликана об’єднати викладачів, вчителів, коучів для обміну прогресивним досвідом.