6 лист. 2017

Методист - вчителю, вчитель - вчителю.

3 листопада 2017 року на базі Пирятинської районної станції юних натуралістів відбувся науковий семінар вчителів біології, хімії, географії Пирятинського району на тему « Організація дослідницької роботи як шлях до активного залучення учнів у навчально – виховний процес»
6 лист. 2017

Казка в психокорекції та соціальній терапії

Науковці- психологам
4 лист. 2017

Навчаємося та змагаємося

4 листопада в районі стартував ІІ етап Всеукраїнських олімпіад
2 лист. 2017

02 жовтня 2017 року відбулося засідання творчої групи вчителів англійської мови

Учасники взяли участь у квесті юних екскурсоводів «I’ll tell you about my village», підвели підсумки І етапу Веукраїнських олімпіад.
2 лист. 2017

Духовне зцілення словом

«Поезія — це завжди неповторність, якийсь незримий дотик до душі» Ліна Костенко
31 жовт. 2017

ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ « ПРОБЛЕМИ В НАВЧАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ У ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ В ІНКЛЮЗИВНИХ КЛАСАХ ПРИ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ»

31.102017 року вчителі-асистенти, вчителі початкових класів, психологи спільно з завідувачем районною психолого-медико-педагогічною консультацією Павленко І.І. взяли участь у засіданні круглого столу «Проблеми в навчальному процесі у дітей з ООП в інклюзивних класах при ЗНЗ».
30 жовт. 2017

Методист - вчителю, вчитель - вчителю.

27 жовтня 2017 року на базі Харківецького закладу освіти відбувся семінар-практикум вихователів на тему «Формування цілісного ставлення дітей до власного здоров’я через засоби рухової діяльності»
30 жовт. 2017

Стартувала осіння сесія для вчителів Пирятинського району.

30 жовтня 2017 року на базі Пирятинського районного методичного кабінету відбулися засідання творчих груп
27 жовт. 2017

Участь педагогів Пирятинського району у Дев'ятій міжнародній виставці „Інноватика в сучасній освіті“

25 жовтня 2017 р. освітяни Пирятинського району відвідали м.Київ