7 черв. 2017

2 червня 2017 року Пирятинщина гостинно зустрічала наукову еліту

На базі Березоворудської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. відбувся науково-практичний семінар «Компетентнісно орієнтоване навчання як основа оновлення початкової школи».
6 черв. 2017

Міжнародний день захисту дітей на Пирятинщині

З нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей на площі перед районним будинком культури 1 червня відбулося справжнє свято дитинства та родини.
30 трав. 2017

ВІДПОЧИВАЄМО ТА НАВЧАЄМОСЯ

29 травня розпочав роботу екотабір, в якому беруть участь учні Великокручанської , Вишневецької та Сасинівської загальноосвітніх шкіл
23 трав. 2017

Відкрито "Дитячий центр інновацій"

На базі відділу освіти, молоді та спорту Пирятинської райдержадміністрації відкрито центр для дітей
22 трав. 2017

ПИРЯТИНСЬКІ ЕКОЛОГІЧНІ ЧИТАННЯ

19 травня 2017 року відбулася ХІІ Всеукраїнська екологічна науково-практична конференція «Пирятинські екологічні читання», організатором якої був національний природний парк «Пирятинський»
22 трав. 2017

День вишиванки у Березовій Рудці

Вихованці Пирятинської станції юних натуралістів, вчителі та батьки долучилися до акції “Одягни вишиванку”
19 трав. 2017

День Європи

Це ще один крок до пізнання європейських країн
18 трав. 2017

Засідання круглого столу керівників районних методичних об’єднань «Підбиваємо підсумки роботи районних методичних об’єднань»

17 травня 2017 року керівники районних методичних об’єднань спільно з завідувачем райметодкабінету Шкурупій Л.Г. та методистами взяли участь у засіданні круглого столу «Підбиваємо підсумки роботи районних методичних об’єднань»
17 трав. 2017

Польові збори-2017

17 травня 2017 року на базі Пирятинського районного війського комісаріату відбулися військовопольові збори учнів загальноосвітніх навчальних закладів Пирятинської райдержадміністрації.
16 трав. 2017

Поради щодо успішного виконання тестів у напруженій обстановці зовнішнього незалежного оцінювання

Рекомендації учням щодо проходження ЗНО